• м. Черкаси, вул. Надпільна (Ільїна) 248/а, оф. 305
  • info@agrorozvytok.com.ua
  • (096) 782-71-09, (0472) 54-40-98

Новини

                                                                                   

12503

2021-05-25

Союз споживчих експертиз: співвідношення ціна-якість пального БРСМ-Нафта оптимальні на ринку України

Союз споживачів України із залученням авторитетних міжнародних компаній провів масштабне дослідження якості пального на семи АЗС в Києві та Київській області. Результати представили на прес-конференції в УНІАН 24 травня 2021 року.
Учасниками дослідження стали мережі ОККО, БРСМ, SOCAR, MOTTO, Авантаж 7, WOG, SUNOIL. Зразки дизельного пального і бензину марки «А-95» брали фахівці компанії SGS – світового лідера у сфері інспекційних послуг. Аналіз проводив український підрозділ Bureau Veritas, член Міжнародної федерації незалежних інспекційних агентств (IFIA) – лабораторія «Інспекторат Україна». Ініціатором дослідження став Союз споживачів України.

975b07df Risk Fuel stations 2021 9 10 page 0001 1024x576

  

Міжнародна лабораторія спростувала інформацію ряду ЗМІ про нібито вміст забороненого монометиланіліну в пальному БРСМ. Пальне БРСМ відповідає всім міжнародним стандартам якості і не містить незаконних домішок.

Невідповідність деяким показникам якості виявлено у пальному мереж MOTTO і SUNOIL, а представники преміум-сегмента ОККО, SOCAR і WOG продають бензин за найвищою на ринку ціною – 30,22 грн. Найнижча ціна у Авантаж 7 – 27,95 грн, хоча усі чотири мережі купують пальне в один і той же час у одного постачальника – Мозирського нафтопереробного заводу.
«У незвичайний для ринкових умов спосіб три оператора тримають одну ціну, а у їх конкурента з аналогічним продуктом ціна істотно відрізняється. Схожа ситуація з дизелем, де ціна відрізняється на 2 гривні. », – зауважив Олег Цільвік, виконавчий директор Міжнародної академії стандартизації.
За підсумками експертів, співвідношення ціна-якість пального БРСМ-НАФТА оптимальні на ринку України і становить 28.49 грн за літр пального А-95.

Інформаційне джерело з офіційного сайту БРСМ-НАФТА: https://brsmnafta.com/news_article/13021.html Детальніше: https://www.rbc.ua/ukr/news/kieve-proverili-kachestvo-dp-benzina-semi-1621923300.html 

Писанок веселий візерунок,
Кошик шинки, хрону, ковбаси,
Воскресіння Божого дарунок,
Посвятивши з церкви принеси.
І збери усю свою родину,
Паски кожному по скибочці роздай,
Помолись за неньку Україну,
За батьків, дітей і за наш край.

Колектив ПП "Агророзвиток" Вітає усіх з Великодніми наступаючими святами. 

i

ВІТАЄМО УСІХ З СВЯТАМИ НОВОГО РОКУ ТА СВЯТИМ РІЗДВОМ!

НЕХАЙ УСІ НЕГАРАЗДИ ЯКІ БУЛИ У СТАРОМУ РОЦІ ТАМ І ЗАЛИШАТЬСЯ. КОМУСЬ З МІККІ МАУСОМ БУДЛО ДОБРЕ,А КОМУСЬ І ПЕРЦЮ НАСИПАЛИ.  БУЛО ВСЬОГО,АЛЕ МИ НЕ ЗДАЄМОСЬ  У ПОЛОН НЕГАРАЗДАМ,НЕ ХНЮПИМО НІС І БАДЬОРО КРОКУЄМО ВПЕРЕД ДО УСПІХУ ! НАША КОМПАНІЯ РАДО НАДАЄ СВОЇ ПОСЛУГИ ДЛЯ НАШИХ ЛЮБИХ КЛІЄНТІВ  . МИ ЗВАМИ, НЕ ЗВАЖАЮЧИ НІ НА ЩО! ЩАСЛИВИХ СВЯТ,ДОБРА,ЛЮБОВІ І ДОСТАТКУ!00001

Без имени 1

УРА! 27.05.2020 НАМ ВИПОВНИЛОСЬ 10 РОКІВ! НАШЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗРОСТАЄ ТА МІЦНІШАЄ З КОЖНИМ РОКОМ. І МИ СТАЄМО КРАЩИМИ ДЛЯ ВАС! ДЯКУЄМО ВСІМ ХТО ПІДТРИМУЄ НАС !  ЗАЛИШАЙТЕСЬ З НАМИ! 

Без названия

 

Любі друзі, ми відправляємо документи стандартною поштою без можливості відстеження. Трапляються випадки, коли документи не доходять до одержувачів. І ми змушені повторно відправляти документи аналогічним способом. Тож, кому потрібно одержати документи швидше   --- може скористатися послугами: Експресс- Укрпошта, Нової Пошти або Джастін за рахунок одержувача. Просимо заздалегідь попереджати про спосіб відправлених документів. Документи за місяць зазвичай відправляються після 16-того числа наступного місяця.

Відправляючи нам документи , просимо вказувати нашу адресу:

Nova Poshta відділення №17;

Ukrposhta - а\с 1828;

Justin - відділення 100

Про дату відправлення і інші питання стосовно накладних документів ви можете поставити нашому менеджеру Яні.

Відправкою онлайн документів займаються бухгалтери Олександр та Павло.

Контакти

353945632

kalendar 2020

ПП “АГРОРОЗВИТОК» ЩИРО ВІТАЄ УСІХ З НАСТУПИВШИМИ  РІЗДВНИМ ТА НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ.  БАЖАЄМО ВАМ  В НОВОМУ 2020 РОЦІ  РОЗВИТКУ ,ДОСЯГНЕНЯ МЕТИ, ХОРОШИХ ПРИБУТКІВ,ДОСТАТКУ, МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я. ДЯКУЄМО ТИМ ХТО ОБРАВ СПІВПРАЦЮ З НАШИМ ПІДПРИЄМСТВОМ. І В 2020 ПРОДОВЖУЄ  БУДУВАТИ СВІЙ ШЛЯХ РАЗОМ З НАМИ. І ЗВІСНО МИ РАДІ УСІМ НОВИМ  ПАРТНЕРАМ !  ОБИРАЙ НАЙКРАЩЕ І ПРЯМУЙ У ПЕРЕД РАЗОМ З НАМИ!