• м. Черкаси, вул. Надпільна (Ільїна) 248/а, оф. 305
  • info@agrorozvytok.com.ua
  • (097) 020-35-91, (0472) 54-40-98

Наші переваги

Що виділяє нас на ринку України?

 

Видача карток безкоштовно та без додаткових вимог

 

Ви не зобов'язані виконувати план та набирати бали

За нашими безготівковим картками Ви не будете зобов'язані виконувати план по заправкам ПММ і, відповідно, не треба набирати бали.

 

Можливість збереження знижки

Безготівкові картки дають можливість зберігати знижку, навіть якщо машини Вашого підприємства певний проміжок пір не заправлялися в мережі АЗС «ОККО», «Амик» або «БРСМ Нафта» (наприклад, зупинка на ремонт або відсутність роботи в певний період часу).

 

Знижка діє на постійній основі

 

Позачергове обслуговування

Безготівкова карта обслуговується в першу чергу (при невеликих залишках ГСМ на певній АЗС обслуговуються тільки наші безготівкові карти).

 

Нічний кредит: витрачайте вночі - сплачуйте вранці!

Якщо Ви наш постійний клієнт, в такому випадку, згідно договору Ви зможете скористатися послугою «Нічний кредит». У разі, якщо кошти на вашому рахунку закінчилися вночі (і, відповідно, банки не працюють), то у Вас все одно є можливість заправитися, а вже вранці сплатити борг.

 

Один розрахунковий та особистий рахунку на всі чотири мережі АЗС

 

Можливість збільшення розміру знижки по карті

Ми завжди йдемо назустріч своїм постійних клієнтом і шляхом переговорів, можливе досягнення оптимальних умов саме для Вас!

 

Надання необхідної документації

Ми виписуємо всі необхідні бухгалтерські документи (видаткові накладні та податкові накладні, які ми реєструємо в «Медку») на першу вимогу.