• м. Черкаси, вул. Надпільна (Ільїна) 248/а, оф. 305
  • info@agrorozvytok.com.ua
  • (097) 020-35-91, (0472) 54-40-98

Компанія "Агророзвиток"

Нафтопродукти і добрива, оптом та в роздріб

gotovo logo amic

Оптова та роздрібна торгівля паливно-мастильними матеріалами та мінеральними добривами.

Опис діяльності та бізнес-процесу: ПП "Агророзвиток" є одним з нафто-трейдерів України вже більше семи років. Дата реєстрації нашого підприємства - 27.05.2010 року. Основним напрямком діяльності підприємства є реалізація нафтопродуктів, а саме бензину автомобільного А-92 і А-95, а також дизельного палива, що виробляються ВАТ "Мозирський НПЗ" і іншими нафтопереробними підприємствами. Також займаємося реалізацією ПММ за паливними  картками в мережах заправок торгових марок «БРСМ», «АМІК», «ОККО». Висока якість нашої продукції підтверджено паспортами та сертифікатами якості.
Підприємство займає вигідне географічне положення. Перебуваючи в самому центрі України і використовуючи розвинену мережу залізничного і автомобільного транспорту, підприємство забезпечує своєчасну і надійну доставку нафтопродуктів споживачеві. Існує можливість зберігання нафтопродуктів на нафтобазах в Києві, Черкасах та Користині. Обсяг орендованих ємностей нафтобаз становить понад 300 тонн.

Другим напрямком діяльності нашого підприємства є продаж мінеральних добрив виробництва України, Білорусі та Росії оптовими партіями з поставкою по всій території України. Висока якість продукції, помірні ціни і мінімальні терміни відвантаження - результат тісної багаторічної співпраці з провідними виробниками мінеральних добрив і агрохімії. Наша номенклатура - це основні мінеральні добрива: селітра аміачна, карбамід (сечовина), амофос, хлористий калій, нітроамофоска, нітрофоска, тукосуміші, суперфосфат, сульфат амонію, аміак водний, борошно вапнякова, азотно-калійні добрива, складні комплексні, рідкі добрива і інша агрохімія. Компанія проводить гнучку цінову і кредитну політику..

Запрошуємо до співпраці всіх учасників ринку!

Вам необхідний надійний партнер?

Ми готові запропонувати кращі умови на ринку. Телефонуйте за телефонами (067) 905-09-48 або (0472) 54-40-98.

Стати партнером