• м. Черкаси, вул. Надпільна (Ільїна) 248/а, оф. 305
  • info@agrorozvytok.com.ua
  • (067) 905-09-48, (0472) 54-40-98

Новини

Понеділок у селищі міського типу Маневичі, що на Волині, розпочався зі справжнього свята. 16 квітня на вулиці Київська, 6 команда автозаправної мережі БРСМ-Нафта урочисто відкрила новий високотехнологічний комплекс. Це вже 191 об’єкт мережі, що збалансовано представлена у всіх регіонах України. Це один з головних принципів нашого розвитку – розширюватися регіонально, щоб бути якомога ближчими до всіх українців за кермом, де б вони не подорожували.

Відкриття відбулось у кращих традиціях ТМ БРСМ-Нафта. Після символічного розрізання червоної стрічки у приміщенні пристанційного маркету було відправлено богослужіння з освячення нового автозаправного комплексу. Після благословення на добрі справи його колектив вже радо вітав перших клієнтів, відпускаючи якісне пальне та обслуговуючи за найвищими стандартами мережі БРСМ-Нафта. Святкову атмосферу створювали не лише кульки, дегустація вишуканого італійського вина власного імпорту, посмішки персоналу і оплески гостей, а і спеціальна акція з нагоди народження комплексу – розіграш знижок на пальне до 3 гривень на літрі та смачних і корисних подарунків: бадьора кава, тонізуючий чай, мінеральна вода, популярна Кока-Кола, корисний гематоген, ароматизатори в авто, розпалювачі для вугілля, дорожні атласи.

«Наша місія не лише постачати якісне пальне, а і дарувати людям щастя. Тому кожне відкриття автозаправних комплексів під торговою маркою БРСМ-Нафта ми перетворюємо на душевне свято, дякуємо нашим клієнтам приємними сюрпризами і щирими обіймами. Ми раді, що від сьогодні волиняни і всі подорожуючі цим регіоном матимуть чудове місце, де можна заправити авто якісним пальним, підкріпитися смачним завжди свіжим фаст-фудом, підбадьоритися запашною арабікою і перепочити. Ласкаво просимо всіх до БРСМ-Нафта!» - підсумував подію директор департаменту стратегічного маркетингу мережі Олександр Мельничук.

news 2018 04 16 2