Напрямки діяльності

компанії «АГРОРОЗВИТОК»

Оптова та роздрібна торгівля паливно-мастильними матеріалами та мінеральними добривами.

   

Оптовий продаж нафтопродуктів

Реалізація нафтопродуктів (бензину А-92 і А-95, дизельне паливо), вироблених ВАТ "Мозирський НПЗ" та іншими нафтопереробними підприємствами.

   

Зберігання нафтопродуктів

Загальний обсяг ємностей нафтобаз становить понад 300 тонн.

 

Оптовий продаж добрив

Мінеральні добрива виробництва України, Білорусі та Росії оптом з доставкою по всій території України.

   

Продаж палива за паливними картками

Реалізацією палива за паливними картками в мережах заправок торгових марок «БРСМ», «АМІК», «ОККО» та «МОТТО».

Новини компанії

БЕЗГОТІВКОВІ Паливні КАРТКИ

РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ НАФТОПРОДУКТАМИ

Розмір знижки не є остаточним та в залежності від обсягу заправленого палива може збільшуватися. Остаточний розмір знижки встановлюється шляхом переговорів.

gotovo logo amic+

«АМІК»

AMIC – європейське паливо в Україні. 26 травня 2015 відбулася офіційна презентація бренду Amic Energy в Україні, на якій було оголошено про запуск перших 48 автозаправних станцій.

Завантажити прайс-лист Перелік АЗС

gotovo logo okko+

«OKKO»

«Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». 

Завантажити прайс-лист Перелік АЗС

gotovo logo okko+

«БРСМ-НАФТА»

Національна мережа автозаправних комплексів з високими стандартами обслуговування, для бізнес-клієнтів - це оптові поставки бензину і дизельного палива, доставка нафтопродуктів.

Завантажити прайс-лист Перелік АЗС

gotovo logo okko+

«MOTTO»

На АЗС «Motto» пальне лише стандарту Євро 5. Купуючи якісне пальне у нас Ви економите свої кошти, не переплачуючи за якість. Заправляючись у нас, Ви швидко переконаєтесь, що зробили правильний вибір.

Завантажити прайс-лист Перелік АЗС

Переваги наших паливних карток

 

Безкоштовно та без додаткових вимог

 

Ви не зобов'язані виконувати план та набирати бали

За нашими безготівковим картками Ви не будете зобов'язані виконувати план по заправкам ПММ і, відповідно, не треба набирати бали.

 

Надання необхідної документації

Ми виписуємо всі необхідні бухгалтерські документи (видаткові накладні та податкові накладні, які ми реєструємо в «Медку») на першу вимогу.

 

Знижка діє на постійній основі

 

Позачергове обслуговування

Безготівкова карта обслуговується в першу чергу (при невеликих залишках ГСМ на певній АЗС обслуговуються тільки наші безготівкові карти).

 

Кількість палива необмежена

 

Один розрахунковий та особистий рахунку на всі три мережі АЗС

Для постійних клієнтів

Безготівкові картки дають можливість зберігати знижку, навіть якщо машини Вашого підприємства певний проміжок пір не заправлялися в мережі АЗС «ОККО», «Амик» або «БРСМ Нафта» (наприклад, зупинка на ремонт або відсутність роботи в певний період часу).

Ми завжди йдемо назустріч своїм постійних клієнтом і шляхом переговорів, можливе досягнення оптимальних умов саме для Вас!

Якщо Ви наш постійний клієнт, в такому випадку, згідно договору Ви зможете скористатися послугою «Нічний кредит». У разі, якщо кошти на вашому рахунку закінчилися вночі (і, відповідно, банки не працюють), то у Вас все одно є можливість заправитися, а вже вранці сплатити борг.

Це вигідно! Зручно та економно!

Зателефонуйте нам за телефонами: (067) 905-09-48 або (0472) 38-24-84 і ми будемо раді бачити Вас в рядах наших постійних клієнтів!

Зв'язатися з нами

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС

Будемо раді бачити і Вас в рядах наших задоволених постійних клієнтів.

Сотрудничаем с компанией "Агророзвиток" уже более 10 лет. Высочайший уровень обслуживания, проверенный надёжный поставщик нефтепродуктов. Рекомендую к сотрудничеству!

Сергій Барсуков Керівник ГАЛПОДШИПНИК

Пунктуальные поставки, большие объемы закупок - ключевые для нас моменты, с которыми АГРОРОЗВИТОК справляется уже не первый год. Наша компания рекомендует АГРОРОЗВИТОК как надёжного партнера.

Анастасія Перова Керівник ВЛК-Нефтетовары

Надёжный партнер с высоким уровнем обслуживания. Качество в том числе на высоте, т.к. продукция исключительно проверенных брендов. Рекомендуем компанию всем участникам рынка.

Володмири Літой Менеджер по закупці Жилвест
 

Адреса

м. Черкаси, вул. Надпільна (Ільїна) 248/а, оф. 305

 

Телефони

(0472) 54-40-98, (067) 905-09-48

 

E-mail

info@agrorozvytok.com.ua
agrorozvytok@ukr.net